Много, много розово.. и много много свежо и ефектно. Не си спомням къде гледах такъв тип картичка, но я свалих на компютъра ми, където безмълвно си чакаше да я видя отново, за да направя и аз такава. Много яко става, а е и забавно да изрязваш всички тези завъртулки. И естесвено на мен веднага ми хрумна, че освен кръгове може да се направят и квадрат, правоъгълник и шестоъгълник(а все още не съм попаднала на такива).. и ще си имаме цяла банда геометрични фигури. само че си мсиля, че по - тъмните тонове като цяло повече ше отиват за такива картички. Затова прибера ли се в Петрич се залавям с тях и ще ви покажа вече готовата ми серия.
вторник, 29 юни 2010 г.
събота, 26 юни 2010 г.
Oakley
Една мноогоо многоогооо бърза публикация, тъй като реших, че това прохладно време не е за изпускане и бързам да изляза... и докато чакам Симеон ( да да точно така - Аз го чакам :ДД) реших, че ще имам време за публикуване :) И тъй като не мога да лъжа ще си призная, че избрах точно тази картичка заради Картичкофурийте.. - винаги изпускам техните предизвикателства, въпреки, че съм направила картичка специално за тях..нноо този мой проблем с блогър май е доста голям :Д или по-точно мързелът ми :) или пък желанието за правене на нещо друго, различно от публикации.. както и да е време е и да се похваля малко - тази картичка е направена с новите ни материали от блог кандито, което спечелихме (с изключение на конците, звездичките и пънча.).. ХАртиите са великолепни, А този сладък Оукли, охх направо се влюбих в него. много нежно и красиво лице има .. хахах Айде ставам, че Симеон е готов и не мисля да му давам поводи за още размотаване .. чаоо :))
Forever Friends CB - Not FF - 21.06
Digi Doodle - Anything Goes - 24.06
Charizma - For a boy - 24.06
S2G - Sth New - 24.06
понеделник, 21 юни 2010 г.
One LIttle Bird
Ехооо :)) Как сте днес.. Аз съм много щастлива, тъй като днес получихме наградата си от Ким.. невероятна е и нямам търпение да я изпробвам. И едновременно с добрата новина публикувам и новата ми картичка. Много отдавна имам тези хартии, но досега не бях правила нищо с нито една от тях .. и ето как се вписаха идеално и трите в комбинация :) а това пиленце е идеалното допълнение - не е ли голям сладур :)) доста му обърках оцветяването поради липсата на добро осветление - само от лаптопа :)) и днес като го видях на дневна светлина останах мало разочарована, но има и такива моменти :) Но като цяло е много сладурска и свежа, нали :)) айде стига съм писала толко, че ме чака още 1 публикация :)
Papertake - Ice cream Flavours - 15,06
Paper Play - Sth Old (the papers) - 17.06
Charisma Cards - All About Bling - 17.06
сряда, 16 юни 2010 г.
One Special GIft
PTWC - Ice cream flavours - 15.06
My TIme To Craft - Xtra Special (for my Mom) 8-22.06
Litlle Red Wagon - Beads - 16.06
понеделник, 14 юни 2010 г.
Ssimba And Nalla
Една от любимите ми картички, правена с много много любов. И всъщност .. най-бързо направената картичка - започната в 22:20 и завършена в 22:55.. хах.. като естествено Симба и Нала бяха предварително нарисувани и оцветени по-рано същия ден.. (обърках доста оцветяването им и много не приличат на себе си.. но за 10 мин, и много разсеяно и изморено съзнание, май не е мн зле ::)))
Надписът вътре е цитат от Lion King - момента, когато малкото лъвче Симба говори с баща си под звездите (любимият ми момент на фона на една невероятна песен) Както се и подразбира, това е любимата ми анимация и много отдавна искам да направя картичка с тях.
Stamp With Fun - Myst/Fairytales - 14.06
Ефектът на пеперудата
най - накрая тази картичка е Почти завършена.. Остава само вътрешната част да се украси.. Но засега - само външната част е готова :)) и то след повече от 2 седмици мислене и майсторене :ДД не, че има много детайли, или пък трудни за изпълнение елементи... но самата идея не ми беше добре оформена в главата.. Всъщност представата ми за тази картичка няма нищо общо с реализацията и. Ако трябва да се сравнява това, което си представях и готовата вече картичка, то обзалагам се, че никои няма да открие 1 сходен елемент, освен пеперудата.. Много се радвам, че е почти завършена. защото вече се бях отчаяла :ДД И в кеайна сметка резултатът много ми харесва :)
вторник, 18 май 2010 г.
Нещо радостно
Ииии.. Да не забравя да ви се похваля... Преди 2 седмици спечелихме наградата на Ким, която празнува своята втора годишнина откакто има блог .. в момента чакаме с нетърпение да пристигне ... Колко много се зарадвах, когато видях, че точно ние сме спечелили.. А замалко шяхме и да изпуснем наградата, но за щастие не сме :).. Разглеждам си аз блога на Ким и изобщо не обърнах внимание на това кой всъщност е спечелил.. но някакво 6-то чувство може би... ме накара да върна обратно и 5 минути стоя втренчена в нашите имена.. Дори отначало не можах да разбера зашо ни ги пише.. :ДДД 'това учене направо ми е взело акъла' хаха.. В псоелдствие след като осъзнах какво става дойде ред на неистово радване.. Но всичко не свършва дотук.. Има определн срок да пишеш на имейла на Ким, за да се доразберем.. и аз като си помислих, че тои срок е миналл.. защото по наше време реално беше отминало вече, но в Америка нали са назад и ... така.. получихме си наградата формално.. сега трява само да пристигне :) нямам търпение да я използвам..
И не пропускайте да посетите сайта й! Нещата, който прави са направо страхотни. - http://craftsbykim.blogspot.com/
И не пропускайте да посетите сайта й! Нещата, който прави са направо страхотни. - http://craftsbykim.blogspot.com/
Кошничка - Сърце
Първата ни кошничка.. :) Специална поръчка за една сватба, която се състоя на 16.05. Още не сме чули тзивите от страна на младоженците, но се надяваме да им е харесала. Стана много сладурска и малко ми напомня на колесницата на Пепеляшка :Д И определено пак ще направя..
Just for fun
Тази картичка направих броени минути след като се прибрах от София.. Имах страшно желание, но бях прекалено изморена.. Спретнах я за уникално бързо време ей така.. Just for Fun :)).. но се получи свежа.
Четирите посоки на света - Св. Георги
Продължавам с публикуването на картички, предназначени за подарък.. И точно изработването на такива картички със специално предназначение много ми харесва. Това е картичка за бащата на Симеон, който имаше имен ден на 6 май. Първоначално нямахме никаква представа какво да правим, но в последствие решихме, че 100% трябва да е нещо, свързано с посоките на света, тъй като едва ли има друг човек, който да е толкова запален и да отдава толкова голямо знаяение точно на тази тема. А какво по-подходящо от един компас?? освен това в псоледния момент решихме, че трябва да има снимки и тъй като паспортните бяха единствените налични в 10 яаса вечерта на 6.. :) то сложихме тях.. Получи се много добре; компасът се завърта и се показват различни надписи.. Надписът вътре също е много ефектен и по темата.. А най-хубавото беше, че 5 минути преди да тръгнем за именния ден измислих, че трябва да направим игра.. та така направихме карта н асъкровище, указания и измислихме финаллни въпроси(по география - втората му любима тема). Написахме всичко в рими и като отидохме в СИмеон стана една какфония.. мерене на крачки.. определяне на посоките(тъй като никой от нас не едобър в това ни беше доста трудно, но се справихме успешно:), скрихме указанията.. и то без да ни усети никой от присъстващите.. Накрая играта започна.. и беше страхотно.. посмяхме се доста :))
Абонамент за:
Публикации (Atom)
Поръчки
За ПОРЪЧКИ и повече информация, моля посетете Фейсбук страницата на ателие AdoraBella и пишете лично съобщение или e-mail! Благодаря!
