вторник, 30 март 2010 г.

Johnnie Walker




Все повече започвам да се пристрстявам към мъжките картички.. и определено ще се наблегне на тях.

CuteCardThursday - Demension
PaperTakeWeekly - Open

Cute - Love Is Blind



леле с какво огромно желание правех тази картичка. дали заради човечетата, които адски много ми харесват (и всъщност са рисувани от брат ми, който ми ги даде уж на майтап, за да ги ползвам). Направо съм влюбена в всякакви такива човечета - винаги те карат да се усмихнеш. :))

C2G - Buttons
PaperTakeWeekly - Open

понеделник, 15 март 2010 г.

неделя, 14 март 2010 г.

:)

А това са останалите ни картички от тези събота и неделя. Много е неприятно това, че можем да правим единствено в тези дни.. а в тази пуста София остава само и материалите за картички да си занесем и картинката ще бъде пълна. Откакто започнахме да правим картички, с още по-голямо нетърпение чакаме да стане петък и да се приберем .. и на другия ден веднага с това се залавяме. То такава еуфория настана покрай тях, че май не само ние чакаме да дойдат събота и неделя, ами и всички около нас.. хахах .. Това е от нас за тази седмица. Надяваме се да ви харесат :)

вторник, 9 март 2010 г.

:)

А това е последната ми изработена до момента картичка. Колкото и нескромно да звучи, много я харесваме и аз, и Симеон. Не знам какво вече да напиша.. то толкова много постове качих и за всяка картичка поотделно описание.. и то за .. незнам може би час.



това пък е картичка, направена по картинка от интернет.. нарисувана и добавен брокат. Изчистена, но много сладурска. и това интересно човече..развеселява :)



Докато майсторех тази картичка, в стаята ми цареше пълна лудница.. След цял ден майсторене успяхме да запазим всичко учудващо чисто около нас.. и в момента, в който се захванах с правенето на тази картичка(късно вечерта) настана истински хаос - лепила, мъниста, хартии изрезки и какво ли още не бяха абсолютно навсякъде.. А картинката се допълва от това, че приятели трябваше да ми дойдат на гости.. и познайте как ме свариха.. Поне после помогнаха с почистването :)))

Поръчки

За ПОРЪЧКИ и повече информация, моля посетете Фейсбук страницата на ателие AdoraBella и пишете лично съобщение или e-mail! Благодаря!